სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის პეტრე მელიქიშვილის ფიზიკური და ორგანული ქიმიის, სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიხეილ ნოდიას გეოფიზიკის, სსიპ ილიას სახელმწიფო უნივერისტეტის დედამიწის შემსწავლელ მეცნიერებათა, საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის მემბრანული ტექნოლოგიების საინჟინრო და ვ. ჭავჭანიძის სახელობის კიბერნეტიკის ინსტიტუტების მიერ იგეგმება სხვადსხვა სახის სპეციალური ტექნიკისა და აღჭურვილობის შესყიდვა.
საკონტაქტო და დეტალური ტექნიკური მახასიათებლების შესახებ ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ შემდეგ მისამართზე: http://mes.gov.ge/s/Technic.
დაინტერესებულ პირებს (პოტენციურ მიმწოდებლებს) შეთავაზების (ფასი, მიწოდების ვადა და სხვა) წარდგენა შეუძლიათ მიმდინარე წლის 17 ივლისამდე, საკუთარი წინადადების გაგზავნით ელექტრონულ ფოსტაზე: nkhuroshvili@mes.gov.ge (ტელ.: 2 200 220 (1462)

Petre Melikishvili Institute of Physical and Organic Chemistry of LEPL Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Mikheil Nodia Institute of Geophysics of LEPL Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Institute of Earth Sciences of LEPL Ilia State University, Membrane Technologies Engineering Institute of Georgian Technical University and V. Chavchanidze Institute of Cybernetics are planning to purchase different types of special technique and equipment.
Contact information and information on detailed technical characteristics can be found at the following web address: http://mes.gov.ge/s/Technic.
Interested persons (potential suppliers) can submit their offer (price, delivery period, etc.) till July 17, 2017 by sending their own offer to the e-mail: nkhuroshvili@mes.gov.ge (Tel: 2 200 220 (1462).