საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის პირველმა მოადგილე ლევან ღირსიაშვილმა ქალაქ თელავის, გურჯაანისა და საგარეჯოს მუნიციპალიტეტების ღვაწლმოსილ პედაგოგებს სერტიფიკატები გადასცა და საგარეჯოში ოქროსა და ვერცხლის მედალოსანი მოსწავლეები დააჯილდოვა.
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის მოადგილე თამარ მახარაშვილმა, აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობის თავმჯდომარე გიორგი ჯინჭარაძესთან ერთად, აფხაზეთის საჯარო სკოლების ღვაწლმოსილი პედაგოგები დააჯილდოვა.
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის პირველმა მოადგილე ლევან ღირსიაშვილმა ახმეტის მუნიციპალიტეტში ღვაწლმოსილი პედაგოგები დააჯილდოვა.
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრი გივი მიქანაძე ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის N199 საჯარო სკოლას ეწვია.