საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის მოადგილე ზვიად გაბისონიამ მომავალი თაობების აღზრდასა და განათლებაში შეტანილი განსაკუთრებული წვლილისთვის, მადლობის სიგელებით ბაღდათის მუნიციპალიტეტის ღვაწლმოსილი პედაგოგები დააჯილდოვა. მასწავლებლებს სერტიფიკატებთან ერთად სიმბოლური საჩუქრებიც გადაეცათ.
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრმა გივი მიქანაძემ ვაკე-საბურთალოს რაიონის ღვაწლმოსილი პედაგოგები დააჯილდოვა.
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის მოადგილე ზვიად გაბისონიამ იმერეთისა და სამეგრელოს რეგიონებში ღვაწლმოსილი პედაგოგები და ოქროსა და ვერცხლის მედალოსანი კურსდამთავრებულები დააჯილდოვა.
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის პირველმა მოადგილემ ლევან ღირსიაშვილმა, ყვარლისა და ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტებში ღვაწლმოსილი პედაგოგები დააჯილდოვა.